Двері, виготовлені з деревини, це один з найпопулярніших товарів на «дверному» ринку. Вони вирізняються екологічністю, стійкістю до вологи та перепадів температур, а також відмінно ізолюють тепло та звуки. Найчастіше двері з деревини фарбують, емалюють чи тонують. Від властивостей зовнішнього шару полотна залежить строк його експлуатації, адже саме матеріал покриття захищає каркас від впливу вологи та фізичних пошкоджень.

Тонування

Якщо ви хочете придбати двері з натуральним «деревним» малюнком, то оберіть тонований варіант. Лак заповнює всі пори на поверхні деревини, тому підвищує стійкість полотна до механічних пошкоджень, «цвітіння», вологи та забруднення. 

Існує кілька видів тонування:

  • прозорий – тонкий шар прозорого лаку;
  • тонований — кольоровий фарбник та прозорий лак;
  • фарбований — кілька шарів матового чи блискучого лаку;
  • на поліуретановій основі – кілька шарів лаку на основі поліестеру (переваги — рівномірне нанесення, не має запаху, не продавлюється при натисканні).

Поліпропіленова емаль – суміш лаку, фарби, полімерів та синтетичних смол. 

Якщо ви хочете придбати двері зі значним строком експлуатації, то зверніть увагу на вироби, вкриті поліпропіленовою емаллю. Цей матеріал не змінює колір через вплив сонячного проміння, а також має підвищену стійкість до вологи та хімічних миючих речовин. На такому полотні точно не з’являються потертості чи подряпини. 

Фарбування

Найчастіше двері вкривають дуже стійкою нітро-, алкідною (середньої стійкості) чи акриловою фарбою. Незалежно від типу фарби полотно має бути вкрите хоча б одним шаром лаку! Двері фарбують двома способами: вручну за допомогою пульта та у вакуумних камерах. В обох випадках фарба лягає дуже рівним шаром і заповнює всі нерівності на поверхні деревини, втім, за умови фарбування в вакуумній камері шар буде рівнішим. Фарбовані вироби  вирізняються гігієнічністю, адже їх дуже легко мити, до того ж — бруд не проникає в товщу матеріалу. Зовнішнє покриття не «зацвітає» через вплив вологи.

Якщо ви хочете придбати якісні двері міжкімнатні у Львові, ціна в магазині «Центр Дверей» вас приємно здивує. У нас представлено безліч варіантів від відомих виробників України та Європи. Вироби виготовлені згідно до вимог технології, тому відрізняються стійкістю до пологи та не змінюють свій колір на сонці.