Фурнітура AUBI

Виробник:SIEGENIA-AUBI KG
Країна:Німеччина

У серпні 1873 серпня Більштайн починає виробництво віконної фурнітури в невеликому німецькому містечку Алтенвоєрд. Сама назва фірми та фурнітури, яку вона випускала, – AUBI – містить у собі ініціали свого засновника. Пізніше, у 20-х роках минулого століття, на хвилі активного розвитку автомобілебудування, фірма розширила поле своєї діяльності та почала випускати деталі та аксесуари для машин. У наступні роки обидва ці напрямки отримали подальший розвиток, але вже як два самостійні підприємства: AUBI і BILSTEIN.

У 1967 році фірма випустила ринку першу систему поворотно-відкидної фурнітури для пластикових вікон. Постійно вдосконалювані технології, нові виробничі лінії з електронним управлінням, періодичні перевірки у виробничій фазі забезпечують бездоганну якість та надійність продукції AUBI. У 1998 році фірма об’єдналася з іншим відомим німецьким виробником фурнітури – SIEGENIA, що розширило виробничі можливості підприємства. У 2000 році AUBI удостоїлася призу Людвіга Ерхарда (за управління якістю), номінувалася в категорії «Найкращий серійний виробник Німеччини 2000 року» та отримала нагороду «Найкраща міжнародна компанія 2000 року» (за зразкові досягнення у підприємницькій діяльності). Крім того, цього року AUBI посіла 2-е місце в конкурсі «премія у сфері підприємництва серед компаній середньої величини».

AUBI входить до списку 100 найкращих компаній Німеччини (як компанія середньої величини, за відданість політиці інновацій).