Профіль Deceuninck

Виробник:DECEUNINCK N.V.
Країна:Бельгія

Торгова марка Deceuninck традиційно асоціюється з такими поняттями, як бездоганна якість, досконалість інженерних та дизайнерських рішень, промислова естетика. Цей успіх досягнуто завдяки напруженій багаторічній роботі, результатом якої стало перетворення бельгійської компанії з міста Руселаре на найбільшу міжнародну промислову групу – безперечного лідера у виробництві ПВХ-профілів для будівельної індустрії.

Сьогодні група компаній Deceuninck («Декенінк») діє у 32 країнах, має 18 дочірніх компаній (виробництва та/або представництва), налічує 2700 співробітників, 560 з яких працюють на головному заводі у Бельгії.

Після придбання у квітні 2003 року компанії Thyssen Polymer («Тіссен Полімер») позиції промислової групи «Декенінк» на світовому ринку ще зміцнилися. «Тіссен Полімер» – найкращий вибір «Декенінк». Основний вид діяльності “Тіссен Полімер” збігається з діяльністю “Декенінк” – це екструзія ПВХ-профілів для будівельної промисловості. У компанії “Тіссен Полімер” три заводи: головний знаходиться в Боген (Німеччина), а два інших – в США. Найважливішими ринками компанії є Німеччина, Північна Америка, Центральна, Східна та Південна Європа. На сьогоднішній день «Тіссен Полімер» посідає п’яте місце на європейському та американському ринках.

Водночас «Декенінк» та «Тіссен Полімер» мають можливість посісти перше місце у даному секторі. Але, звичайно, справа не тільки в цьому. Велику групу об’єднають спільна діяльність та загальна структура. Розроблятиметься і впроваджуватиметься спільна програма з контролю над витратами та з оптимізації всіх процесів. Насамперед, ця програма орієнтована на клієнтів. Висока якість, оперативна доставка, націленість на задоволення вимог клієнтів – ось мета. Цієї філософії дотримуються «Декенінк» та «Тіссен Полімер».