Фурнітура HAUTAU

Виробник:HAUTAU
Країна:Німеччина

Фірма Hautau була заснована у 1910р. Протягом наступних десятиліть виросла з невеликої майстерні в сучасне підприємство з виробництва фурнітури для віконної промисловості.

Товарна марка Hautau користується в Європі чудовою репутацією. Виробництво віконної фурнітури високої якості, дотримання вимог системи DIN-EN ISO 9001 ми сприймаємо як свій обов’язок. Численні «ноу-хау», високий професіоналізм, постійне інвестування та приведення виробничих процесів у відповідність з останнім словом техніки дозволяють нам забезпечувати гнучкість та високу ефективність нашого підприємства.

Основа закладена у розробці та виробництві на нашому підприємстві спеціального обладнання, верстатів та монтажних пристроїв, які дозволяють реалізувати конструктивні та технічні особливості та створити з наших ідей новинки виробництва. Понад 200 патентів та авторських свідоцтв на винаходи наших фахівців свідчать про інноваційний, науковий та творчий підхід до розробки нових позицій фурнітури. Постійний контроль якості продукції, а також сертифікація незалежними експертами підтверджують високий технічний рівень наших виробів.

Як жодний інший виробник, протягом усієї своєї історії ми займалися різними видами відкривання та можливостями обслуговування вікон. Тому ми компетентний партнер при пошуку рішень для індивідуальних завдань. У багатьох випадках ми також є розробниками принципово нових рішень, наприклад, повністю прихована поворотно-відкидна фурнітура. У нашій виробничій програмі можна виділити наступні 4 основні напрямки:

  • Універсальна паралельно розсувна фурнітура для вікон та дверей «ATRIUM HS» та «ATRIUM HKS» з функцією відкидання.
  • Механізми для відкриття високо розташованих фрамуг «PRIMAT».
  • Фурнітура “TORNADO” для середньопідвісних вікон.
  • Пристрої та обладнання для виведення диму, тепла під час пожежі та автоматичного провітрювання «RWA».

За цими напрямами ми маємо широку виробничу програму і збираємося в майбутньому залишатися лідерами в техніці, якості та різноманітті.