Фурнітура ROTO

Виробник:Roto Frank AG
Країна:Німеччина

Фірма Рото Франк була заснована в 1935 Вільгельмом Франком, винахідником першого у світі віконного приладу, завдяки якому вікна можуть відкриватися в двох площинах – вертикальній і горизонтальній. Геніальний винахід В. Франка – поворотно-відкидний механізм – зробив технологічний прорив у сфері виробництва вікон.

Виготовлення поворотно-відкидних приладів промисловим способом спричинило утворення великого концерну Roto Frank AG, головне підприємство якого розташоване в Німеччині в місті Ляйнфельден недалеко від Штутгарта.

До концерну входять 12 заводів: три в Німеччині, по два в США та Угорщині, а також в Австрії, Франції, Словенії, Польщі та Китаї. У тридцяти восьми країнах світу розташовані представництва та сервісні бюро Roto.

Традиційно Roto розвиває два виробничі напрямки: віконні прилади та будівельні елементи, серед останніх мансардні вікна та горищні сходи. На сьогоднішній день, найбільшого поширення на ринку набули будівельні прилади для дерев’яних та пластикових вікон. З розвитком будівництва сучасних торгових павільйонів, що швидко зводяться, помітно зріс інтерес до приладів для алюмінієвих вікон і дверей, а також до систем багатозапірних замків.