Про компанію

Український каталог пластикових вікон

На сайті розміщена інформація, покликана допомогти покупцеві розібратися у “віконних питаннях”.

Метою створення каталогу не є порівняння якості тієї чи іншої системи (профілю та фурнітури), оскільки вікно – це складний виріб, на якість в якому впливають багато факторів. Цей ресурс призначений для відображення поточної ситуації на ринку, надаючи користувачеві інформацію для роздумів.

Сайт містить каталог профільних систем та фурнітури. А також розділ статей, в якому можна знайти корисну та цікаву інформацію про вікна та все, що з ними пов’язано. Вся зібрана інформація на цьому є відкритою і може бути знайдена в Інтернеті. Основне призначення даного каталогу – звести до мінімуму зусилля користувача при пошуку цікавої для нього інформації про віконні системи.

Ресурс містить каталог постачальників та виробників ПВХ виробів. Для порівняння фірм за рівнем цін використовується спеціальний алгоритм, який здійснює якусь вартісну оцінку продуктів і послуг кожної фірми за прайс-листом, що надається нею (фірмою). Точне порівняння неможливе, тому що на основі одного прайс-листа складно розрахувати точну вартість будь-якого іншого виробу, не вказаного в прайс-листі. Такими завданнями займаються спеціальні програми, які роблять розрахунок бажаної комплектації вікна. Каталог покликаний здійснити приблизне порівняння різних фірм за ціновим критерієм.

Сайт також містить каталог постачальників комплектуючих та обладнання для виробництва вікон та дверей.

Всі дані про стан ринку, статистика тощо звіти будуються з бази даних каталогу на основі інформації, наданої виробниками та постачальниками ПВХ конструкцій.

Свої зауваження, пропозиції та питання Ви можете залишити на нашому форумі

Ми сподіваємось, що наш ресурс допоможе покупцеві зробити правильний вибір!