Профіль EcoPlast

Виробник:Екопласт
Країна:Україна

Виробничі потужності компанії, розташовані на двох заводах – у Рівному та Харкові – зросли до 32 екструзійних ліній, що дозволило значно збільшити випуск продукції. Для оснащення виробництва було закуплено сучасне високотехнологічне обладнання фірм “Cincinnati Extrusion” та “Grainer”.

В даний час ведеться робота з розширення мережі представництв та складів у регіонах України, а також у Російській Федерації.

За 5 років роботи виробникам “Eco Plast” вдалося узагальнити накопичений досвід переробників ПВХ-систем, що використовуються на українському ринку. Фахівці фірми ведуть активне просування продукції, взявши на озброєння позитивні напрацювання та враховуючи негативні моменти періоду становлення, а також спираючись на аналіз специфіки місцевого ринку.

У 2003 році підприємство освоїло випуск ламінованих профілів у колірній гамі – світлий дуб, темний дуб, золотий дуб, махагоні, з односторонньою та двосторонньою ламінацією, виробництво арочних конструкцій та систем для вхідних груп, що допомагає задовольнити зростаючі запити споживачів.

Якість продукції контролюється заводською лабораторією, оснащеною відповідно до вимог системи контролю якості ISO 9001-2001. Проводиться регулярний контроль якості сировини, що надходить, і процесу змішування, перевірка точності розмірів і якості профілю, а також його фізичних і хімічних властивостей. Усі етапи виробництва супроводжують висококваліфіковані спеціалісти фірми, які отримали спеціальну підготовку. Високі експлуатаційні характеристики підтверджені Сертифікатом відповідності, Сертифікатом системи управління якістю, а також гігієнічними висновками.